“Na dywaniku u Marii” wystąpi DRAH

DRAH to koktajl energetyczny z czeluści mordoru, trzy instrumenty, bose stopy i hard sound z korzeniami zapuszczonymi w klimatach hardcore punk i halurock. Zespół działa z przerwami na niezależnej scenie muzycznej już 25 lat. 

“Na dywaniku u Marii” – DRAH
Piątek, 15.07.2016, godz. 20:00

plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

DRAH został założony w 1991 roku przez trójkę przyjaciół: Marcina (bas, wokal), Maćka (gitara) i Artura (bębny). Trzon grupy od początku istnienia pozostaje niezmieniony. DRAH zadebiutował na scenie w 1992 roku koncertem z ARMIĄ. W 1995 roku ukazał się pierwszy oficjalny zbiór nagrań, wydana własnym sumptem kaseta „Małe przyjemności”. Zespół koncertował na scenach północno-wschodniej Polski, grając m.in. z: ARMIĄ, DEZERTEREM, ALIANSEM. Na początku 2000 roku DRAH zawiesił działalność. Wznowił ją po niemal 20-letniej przerwie, w 2012 r. w lutym 2012 roku – jesienią tego roku zespół zarejestrował w swoim Studio Mordor w Płocicznie materiał, który ukazał się w 2013 r. jako CD Epka “TAM.TE.RAZ”.

Mix i mastering audio utworu wykonał Paweł Górniak. Klip został zrealizowany według scenariusza Huberta Stojanowskiego, który jest autorem montażu. Główną rolę w klipie zagrał suwalski aktor i performer – Marcin Lewoń.


KOLEJNE KONCERTY “NA DYWANIKU U MARII” – 2016

na dywaniku_2016

Kategoria: Archiwum