Walentynki z The Best of Broadway

Nietypowa multimedialna podróż do magicznego świata musicalu, w którą zabiorą nas pierwsza dama polskiej operetki Grażyna Brodzińska oraz Malwina Kusior, Janusz Kruciński i Marcin Wortmann w towarzystwie bandu “CREO” i tancerzy programów „You Can Dance” i „Got to Dance”.

Niedziela, 14.02.2016, godz. 19:00
Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5

Sprzedaż regularna od 1.02.2016 – 125 zł (parter), 115 zł (balkon).
Bilety dostępne w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

The Best of Broadway 1

Widowisko „The Best of Broadway” wprowadzi nas w magiczny świat śpiewu, muzyki i tańca. Usłyszymy przeboje z najpopularniejszych broadwayowskich musicali. Będą to między innymi: bajkowe „Somewhere Over the Rainbow” z „Czarnoksiężnika z krainy Oz”, „Singing in the Rain” z „Deszczowej piosenki” oraz wzruszające „Memory” z musicalu „Koty”. Niezapomniane „This is the Moment”, uwielbiane „Hello Dolly” i „Przetańczyć całą noc”. Nie zabraknie również duetów takich jak: „All I Ask of You” z “Upiora w operze”, oraz utworu „Tonight” z „West Side Story”.

The Best of Broadway

Dodatkowo, bohaterowie filmu „Czarnoksiężnik z krainy Oz” posługując się oryginalnymi dialogami znanego felietonisty radia RMF Tomasza Olbratowskiego, przedstawią „własną”, dość nietypową oraz z lekkim przymrużeniem oka, opowieść Dorotki o jej zmaganiach w poszukiwaniu krainy kwitnącej tęczy. Niezwykła scenografia w połączeniu z oprawą multimedialną i taneczną, z pewnością sprawi, że każda z osób na widowni poczuje się jak w centrum słynnego nowojorskiego Broadwayu!

Czas trwania: 2,5 godz. (z przerwą).


  grazyna_brodzinskaGrażyna Brodzińska (sopran)
Pierwsza Dama Polskiej Operetki. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście, obdarowująca widzów delikatną wirtuozerią głosu. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical, jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.


janusz_krucinski

Janusz Kruciński
Miłośnikom musicalu znany jest z licznych wcieleń. Che w „Evicie”, tytułowy „Jekyll & Hyde”, Val Jean w „Nędznikach”, czy Chriss w „Miss Saigon”… to tylko kilka z wielu ról kreowanych przez niego na scenach teatrów muzycznych – warszawskiej „Romy”, chorzowskiej „Rozrywki” i innych. Artysta poruszający się na co dzień pomiędzy klasyką a thrash metalem jest świetnym przykładem na to, że nie trzeba obawiać się tej przepaści, jeśli wypełni się ją materią miłą sercu.


malwina_kusior

Malwina Kusior
Solistka Teatru Muzycznego Roma. Odtwórczyni miedzy innymi głównej roli „Sary” w musicalu „Taniec Wampirów” oraz postaci Eponine w „Nędznikach”. Posiada niesamowite umiejętności wokalne oraz charakterystyczny głos, który usłyszany raz, na długo pozostaje w pamięci. Wdzięk, uroda i swoboda sceniczna to tylko niektóre atrybuty, którymi przyciąga do siebie każdą publiczność.


marcin_wortmannMarcin Wortmann
Aktor musicalowy, tancerz, uczestnik II edycji telewizyjnego show muzycznego „Idol” oraz utalentowany skrzypek. Świetnie sprawdza się również w repertuarze klasycznym (baryton). Współpracuje z Teatrem Muzycznym „ROMA” oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Jego ważniejsze role to występy m. in. w musicalach „Upiór w operze” (Passarino), „Nędznicy (Marius), „Miss Saigon”, „Fame”, „Deszczowa Piosenka”, „Koty”.


 Patroni medialni:

 radio5 suwalkiinfo_logo NIEBYWALE_SUWALKI-1 suwalkingpl-bez-slogan-v1
dwutygodnik suwalki24

Plakat The best of Broadway_napisy

Kategoria: Archiwum