Niedzielny Poranek Teatralny

Spektakl “Morskie opowieści” Teatru Katarynka przeniesie młodych widzów w świat morskich przygód, na pokład statku, którego rozśpiewana załoga zabierze ich w rejs po niezapomniane wrażenia. Dowiemy się jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą pod okiem ratownika WOPR, jak rozpoznawać pogodę, a także czy każdy może być żeglarzem i śpiewać szanty.

15.08.2021, godz. 13.00
park Konstytucji 3 Maja

wstęp wolny

Morskie Opowieści to opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Czy łatwo jest być żeglarzem? Czy każdy może śpiewać szanty? Na te pytania odpowie humorystyczny spektakl muzyczny, podczas którego nie zabraknie wspólnej zabawy. Widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w przeciąganiu liny. Na zakończenie dzieci otrzymają prezenty, dzięki którym na dłużej zapamiętają bajkowe morały.

Wydarzenie w ramach Jarmarku Kamedulskiego 2021 >>

Uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

 

Kategoria: Archiwum