Obiady Czwartkowe przy Starej Łaźni

Wraca letni cykl koncertów, spotkań poetyckich i prezentacji młodych talentów przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Pojawi się klasyka, muzyka współczesna oraz operowe brzmienia. Pierwszy koncert zatytułowany “Sentymentalne lato w Suwałkach” już w ostatni czwartek lipca. Wystąpią Sentimental Journey Band i Orkiestra Dęta z Olecka.

29.07.2021, godz. 18:00
Bulwary nad Czarną Hańczą

wstęp wolny

Obiady Czwartkowe to cykl trzech wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w ostatni czwartek każdego miesiąca na Bulwarach nad Czarną Hańczą przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertów prezentowane będą różnorodne style muzyczne, a repertuar dobierany jest w taki sposób, aby zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obok solowych występów zaprezentują się zespoły instrumentalne i wokalne, wystąpią utalentowani absolwenci i uczniowie lokalnych szkół muzycznych – laureaci prestiżowych nagród.

Podczas lipcowego koncertu zaprezentuje się zespół Sentimental Journey Band w składzie: Janusz Bielecki (saksofon), Zdzisław Kisarewski (trąbka), Marek Kubas (perkusja), Marian Szaryński (instrumenty klawiszowe), Aleksander Witkowski (gitara), wraz z zespołem wokalnym Cantabile w składzie: Bogumiła Kanoza, Mirosława Kempińska, Ewa Kubas, Krystyna Sulik, Danuta Tutak-Suchowier, Maria Werner, Zenia Wysocka, a także Orkiestra Dęta z Olecka pod batutą Weroniki Kordowskiej.

Zachęcamy do przyniesienia własnego koca, maty piknikowej i spędzenia miłego wieczoru przy muzyce w otoczeniu zieleni. Na kolejne koncerty zapraszamy 26 sierpnia na “Wiedeńską Galę Operetki” oraz 30 września na “Classics & Beatles”. 

Organizatorzy: ART S.O.S.- Fundacja Alicji Roszkowskiej. Partner: Suwalski Ośrodek Kultury. Koncerty realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Suwałki.

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do przestrzegania Regulaminu koncertów Na Dywaniku u Marii – U źródła 2021 oraz stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób.

 


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

 

Kategoria: Archiwum, Wydarzenia nadchodzące