Otwarte Warsztaty Tańca Współczesnego w SOK

Serdecznie zapraszamy na otwarte warsztaty tańca współczesnego. Wakacyjne zajęcia w Suwalskim Ośrodku Kultury poprowadzi Paweł Urbanowicz – student Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Wstęp wolny.

Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży powyżej 14. roku życia na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Zawierają w sobie elementy szeroko pojętego tańca współczesnego i tańca modern m.in.: technikę Limona, technikę floorwork, contact improvisation, polską technikę tańca współczesnego, podstawy choreologii, improwizację ruchową, dynamic phrasing, teatr tańca i inne.

warsztaty3

Na zajęcia zapraszamy od 20 lipca do 14 sierpnia 2015 roku w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 10:30 – 13:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury w sali 2.13. Wstęp Wolny!

Chętni do udziału w warsztatach powinni zabrać ze sobą strój do ćwiczeń (sportowy, niekrępujący ruchów, z długim rękawem i długą nogawką, skarpetki) oraz butelkę wody.


 Paweł Urbanowicz

warsztaty1

Student PWST w Krakowie WTT w Bytomiu, tancerz, choreograf, aktor, członek Stowarzyszenia Aktywności Społeczno-Artystycznej “Nie Po Drodze”. Występował m.in. w spektaklach “Uroczystość” w reż. Błażeja Peszka czy “Ubu Król, czyli Polacy” w reż. Jerzego Stuhra. Tańczył w dyplomie “Józefczaka 5” w chor. Ineke Dubois w Codarts University of the Arts w Rotterdamie. W 2014 r. współreżyserował spektakl “Zabijmy wszystkie Ptaki” podczas 9. Suwalskich Teatr-Akcji “Sztuka Aktywności”.

Kategoria: Archiwum