Podlaskie Kino Plenerowe w Suwałkach

Największe hity kinowe w każdy wakacyjny weekend można oglądać dzięki mobilnemu kinu, wędrującemu przez podlaskie miejscowości. Do 10 września mobilne kino odwiedzi 17 miast woj. podlaskiego i zagości również w Suwałkach! Na nadhańczańskich bulwarach  zaprezentowane zostaną 2 tytuły: “Na noże” i “LA LA LAND”. 

5.09.2021, godz. 18.00 i 20.30
Bulwary nad Czarną Hańczą, ul. A. Wajdy 3

wstęp wolny

Podlaskie Kino Plenerowe (PKP) to propozycja Województwa Podlaskiego i Podlaskiego Instytutu Kultury na przyjemne i bezpieczne spędzenie czasu z największymi filmowymi hitami. W jego repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi – popularne bajki, starsi – kinowe przeboje. A to wszystko w wakacyjnej scenerii, na wygodnych leżakach lub we własnych samochodach, ze świetnym nagłośnieniem i ekranem o powierzchni 24 m kw! 

Do 10 września mobilne kino odwiedzi 17 miast woj. podlaskiego i zagości również w Suwałkach! Podlaskie Kino Plenerowe to dobre filmy i świetna wakacyjna atmosfera. Na nadhańczańskich bulwarach  zaprezentowane zostaną 2 tytuły: “Na noże” i “LA LA LAND”. 
godz. 18.00 – Na noże.
godz. 20.30 – La La Land.

NA NOŻE (140′), reż. Rian Johnson, USA, 2019

Obsada: Christopher Plummer, Don Johnson, Toni Collette, Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Michael Shannon, Jamie Lee Curtis

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań.


LA LA LAND (126′), reż. Damien Chazelle, USA, 2016

Obsada: Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons

Nagrodzony 6 Oscarami i okrzyknięty najpiękniejszym filmem dekady, musical Damiena Chazelle („Whiplash”) z parą najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem.

Mia jest początkującą aktorką, która, w oczekiwaniu na szansę, pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do Regulaminu wydarzenia oraz do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>  
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>


 

  

   

 

 

Kategoria: Archiwum