Podróże Grupy MoCarta. Ale CZAD!

Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta
Niedziela, 17.08, godz. 19:00
Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Grupa MoCarta łączy w swoich występach muzykę, nie tylko klasyczną, ze znakomitym poczuciem humoru. W SOK niezwykły kwartet zaprezentuje swój nowy program, którym zabierze publiczność w miejsca znane bardziej i mniej.

Bilety: 60 zł (normalny) i 50 (ulgowy). Bilety normalne można nabyć w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu, a ulgowe są sprzedawane jedynie w kasie SOK.

Informujemy, że wszyscy, którym przysługuje ulga przy zakupie biletów, a zakupili je po normalnej cenie, mogą skontaktować się z kasą SOK: (87) 563 85 18 w sprawie wymiany biletów.

Podróże to nowe miejsca, ciekawi ludzie, zaskakujące przygody i ogromna energia – jednym słowem CZAD. Czad to prędkość, zmiany czasu, hotele, lotniska, utracone bagaże oraz kraj, w którym Grupa jeszcze nie koncertowała.

Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Chinach, Francji, Kostaryce i egzotycznej Republice Czeskiej. W programie Grupy jak zwykle dominować będzie muzyka klasyczna, okraszona kulturalnym żartem. Muzycy zagrają wiele nowych utworów, ale czasem wrócą do kilku swoich evergreenów. Cóż… Panowie z wiekiem stają się nieco sentymentalni.

Nowy program Grupy MoCarta to największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, inteligentny żart i mnóstwo energii z całego świata – jednym słowem będzie CZAD!

CZAD_IMG_2443

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z  najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak:
– znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez,
– Wenatchee – miasteczko na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty,
– małe chińskie miasta, te poniżej 15 milionów mieszkańców…

Dzięki możliwości występowania w wielu zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów. Wiedzą też czym różni się publiczność tajwańska od belgijskiej (Belgowie bardzo kaszlą…).

Jednak powszechnie wiadomo, że najpiękniejszym miejscem na świecie jest terminal przylotów na lotnisku Okęcie, a najwspanialszą publicznością są Polacy.
Po wielu zagranicznych wojażach Grupa MoCarta nie może się już doczekać koncertów w Ojczyźnie.

Do zobaczenia w Suwałkach już 17 sierpnia!

Patroni medialni:

niebywalesuwalki24tvs24suwalszczyznaradio5dwutygodnik

afisz_grupa_mocarta_A4-page-001

Kategoria: Archiwum