Podróże z pasją | Baśniowa Skandynawia

Pierwsze Podróże z pasją w 2023 roku odbędą się już 16 stycznia. Zapraszamy na spotkanie z Natalią Bełdygą, która opowie nam o swojej podróży po Skandynawii. Tajemnicza, piękna, surowa, wymagająca. W obcowaniu koi i zapiera dech. Za szacunek i lojalność odwdzięcza się po stokroć. 

16.01.2023, godz. 17.00

Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Pierwsze Podróże z pasją w 2023 roku odbędą się już 16 stycznia. Zapraszamy na spotkanie z Natalią Bełdygą, która opowie nam o swojej wyprawie po Skandynawii.

Tajemnicza, piękna, surowa, wymagająca. W obcowaniu koi i zapiera dech. Za szacunek i lojalność odwdzięcza się po stokroć. Nigdy nie będzie do końca odkryta. Trudno o niej zapomnieć i chce się tam ciągle być i wracać. I to jest chyba jej urok, magia i potęga. Potrzeba dużo czasu, pokory i cierpliwości, aby móc jej w pełni doświadczyć. Dzięki uprzejmości Suwalskiego Ośrodka Kultury wyjazdy naukowe na badania do Skandynawii odbyły się. Zapraszamy po solidną dawkę ciekawych opowieści.

 
 
 
 

 
Fot. Natalia Bełdyga

Oprócz wspaniałych opowieści będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum