Polski Dzień Bluesa

Must-be dla wszystkich miłośników gatunku. Na wspólnym koncercie honorującym rocznicę urodzin B.B. Kinga spotkają się muzycy, żeby na bluesową nutę świętować. Podczas bluesowego wieczoru wystąpi grupa z pracowni Tomasza Kierejszy-Mała Akademia Bluesa.

Czwartek, 16.09.2020, godz. 18.00
kawiarnia artystyczna SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona
zamów transport door-to-door >>

16 września, w rocznicę urodzin B.B. Kinga, z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego w Polsce obchodzony jest Dzień Bluesa. Na terenie całego kraju organizowane są różnego rodzaju wspólne spotkania miłośników muzyki, podczas których spotykają się miłośnicy tego gatunku muzyki. Również w Suwałkach żywa jest tradycja bluesowych spotkań organizowanych w połowie września kultywowana przez Tomasza Kierejszę  pedagoga i bluesman zafascynowanego twórczością Tadeusza Nalepy, z którym miał szczęście wielokrotnie występować na jednej scenie, inicjator corocznych koncertów upamiętniających jego twórczość.

W tym roku w kawiarni artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71 spotkają się muzycy z pracowni muzycznej Tomasza Kierejszy- Mała Akademia Bluesa. 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19 >> w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum, Muzyka i taniec