Portrety z Dominikany – fotografie Miłosza Kozakiewicza

Przy okazji wizyty w Galerii Jednego Obrazu SOK będziemy mieli okazję przenieść się do świata niesamowitej przyrody odległego Haiti. Obejrzymy zdjęcia Miłosza Kozakiewicza, młodego pasjonata fotografii, który na czas wakacji przyjął rolę fotografa podróżniczego.

Galeria Jednego Obrazu
pl. J. Piłsudskiego

wstęp wolny 

Miłosz Kozakiewicz jest 19-letnim pasjonatem fotografii, ktory przygodę z tą dziedziną rozpoczął w 2013 roku, na zajęciach w Małej Szkole Fotografii Radosława Krupińskiego. W kręgu zainteresowań młodego fotografa znajduje się głównie fotografia sportowa, lecz podczas wakacji przyjmuje rolę fotografa podróżniczego, co sprawia mu nie lada przyjemność. W tym roku odwiedził wschodnią część wyspy Haiti, drugie co do wielkości państwo na morzu Karaibskim – Dominikanę. Zanurzenie się się do rdzennych i wolnych od turystów miejsc na wyspie owocowało w wiele ciekawych kadrów.  Efektem tego jest m. in. mini cykl portretów Dominikańczyków. Więcej zdjęć (pt. “Pocztówki z Dominikany”) można zobaczyć na wystawie Austerii Rozmarino w Suwałkach.

Ekspozycję można oglądać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Znajduje się w zabytkowym budynku dawnej miejskiej rogatki, w którym od 2008 roku mieści się Galeria Jednego Obrazu Suwalskiego Ośrodka Kultury.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Archiwum