Pouczające historie zwierząt podobnych do ludzi i smakowite opowieści z kuchni w Teatranku

Niedzielny poranek to jeden z najlepszych momentów w tygodniu na szaleństwa. 26 listopad 2017 roku w Teatranku Teatr Mniejszy od Mikrusa wyprawiał ,,Takie psoty i gałgaństwa”, że młodzi widzowie świetnie się bawili. W programie znalazły się „Taka bajka – była sobie…” oraz „Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha”.

Reżyseria i scenariusz: Mirosława Krymska
Scenografia: Mieczysław Iwaszko

„Taka bajka – była sobie…” zabawne i pouczające historie z życia zwierząt, które, o dziwo, noszą bardzo ludzkie cechy. Słów kilka o niewinnych z pozoru ploteczkach i obgadywankach oraz dobrych zakończeniach z mądrym, choć nie zawsze wygodnym morałem.

Obsada: Zuzanna Kibitlewska,  Kinga Korneluk, Ada Kryńska, Julia Fałtynowicz, Maja Rudowicz, Agata Dragan, Jakub Chmielewski, Bartek Chmielewski, Sebastian Jasiński

„Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha” – smakowite historie, dobrze przyprawione humorem, dowcipnymi sytuacjami i brawurową grą aktorską. Słowem teatr w kuchni i … od kuchni, gdzie będzie się działo wiele z pozoru banalnych i prostych zdarzeń, które wywołają emocje, uruchomią wyobraźnię i zmysły oraz zachęcą do zabawy.

Obsada: Amelia Szczepańska, Zuzia Chmielewska, Matylda Wiszniewska, Emilia Wilk, Wiktoria Paciorkowska, Zosia Lewandowicz, Julia Fałtynowicz,  Kuba Chmielewski, Bartek Chmielewski

Fot. Piotr Kopciał

Kategoria: Galerie