Pracownia Ceramiki i Grafiki SOK czeka na chętnych

Pod okiem Olgi Wielogórskiej, znanej rzeźbiarki i malarki, specjalistki od przyjaznego materiału, jakim jest glina, w pracowni SOK powstają korale, wisiorki, kolczyki, broszki, naczynia, mozaiki, ceramiczne obrazki, ozdobne kafle, guziki, a nawet rzeźby czy proste instrumenty oraz wiele innych przedmiotów użytkowych i ozdobnych. Ich wspólną cechą jest oryginalność i niepowtarzalność. Trwają zapisy!

SOK, ul. Noniewicza 71

Uczestnicy zajęć będą tworzyć niepowtarzalne przedmioty dekoracyjne według własnych pomysłów, inspiracji i wyobraźni. Z wyjątkowo przyjaznego materiału, jakim jest glina, powstaną niebanalne korale, wisiorki, kolczyki, broszki oraz oryginalne naczynia, mozaiki, ceramiczne obrazki, ozdobne kafle, guziki, a nawet rzeźby czy proste instrumenty oraz wiele innych przedmiotów użytkowych i ozdobnych. Właściwie na każdym etapie ceramicznego wtajemniczenia można będzie rozpocząć lub kontynuować prace. Przygotowałam bogate zaplecze eksponatów ceramicznych, które pokażą uczestnikom możliwości pracy w glinie i ze szkliwami. Liczę na twórcze podejście i własną przygodę z ceramiką, gdzie ograniczeniem będzie jedynie własna wyobraźnia i cierpliwość.zachęca Olga Wielogórska, prowadząca zajęcia w Pracowni Ceramiki i Grafiki Suwalskiego Ośrodka Kultury SOK

Zapisy telefoniczne (87 566 08 80) lub mailowe na adres na adres mailowy olga.wielogorska@soksuwalki.eu. Czekamy na dzieci (7-12 lat), młodzież (13-19 lat) i dorosłych (20+). Zajęcia są nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej o Pracowni Ceramiki i Grafiki prowadzonej przez Olgę Wielogórską TUTAJ >>


Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do Regulaminu wydarzenia oraz do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.

 

Kategoria: Dla dzieci, Edukacja, Nabór