Premiera “Alicji w krainie czarów”: Widowiskowa wyprawa do magicznej krainy

6 grudnia 2016 roku, w mikołajkowym prezencie, odbyła się premiera widowiska “Alicja w krainie czarów”. To drugi taki projekt w Suwalskim Ośrodku Kultury. Podobnie jak “Królowa Śniegu” wyreżyserowany przez Irynę Popovą spektakl zachwycił scenografią, kostiumami, choreografią i muzyką.


Na scenie pojawili się tancerze ze Studia Tańca DANCE ACADEMY (instruktor Mihail Nikolov), Studia Tańca DOTYK (instruktor Ewa Niedźwiecka), Studia Tańca FLEX i zespołu FLEKSIK (instruktor Jadwiga Tylenda), Studia Tańca RADOŚĆ (instruktor Iryna Popova) oraz aktorzy Teatru Form Czarno-Białych PLAMA (instruktor Mirosława Krymska).

Widowisko wyreżyserowała Iryna Popova, która była też autorką scenariusza i choreografii. Scenografia to dzieło Kazimierza Gomułki, Kamila Maczułajtysa, Mieczysława Iwaszko, Haliny Mackiewicz, Haliny Lutyńskiej i Joanny Łupinowicz.

Komu nie udało się obejrzeć premiery, jeszcze będzie miał okazje. Kolejne spektakle już w 2017 roku –  • 21.01.2017 • 18.02.2017 • 11.03.2017 – godz. 17.00. Bilety w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Sponsorzy

kram_simple_png   monacymes_nowelogo

Fot. Piotr Kopciał

Kategoria: Galerie