Sinatra, Houston, George Michel i kolędy… gospel

Michelle John wraca do Suwałk. Wokalistka, która zachwyciła publiczność w maju 2016 roku, znowu wystąpi w SOK. W ramach imprezy charytatywnej – Mikołajkowego Turnieju im. T. Godlewskiego – zaśpiewa z Suwałki Gospel Choir wielkie hity oraz tradycyjne kolędy w wyjątkowych aranżacjach.

Michelle John & Suwałki Gospel Choir oraz Michalina Łabacz
Piątek, 16.12.2016, godz. 19:30
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5


Bilety: 10 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

– Przygotowujemy zupełnie nowy, specjalny program na ten koncert. Będzie można usłyszeć przeboje Whitney Houston, George’a Michaela, Franka Sinatry, typowo gospelowe utwory oraz tradycyjne polskie kolędy w gospelowych aranżacjach – zapowiada koncert Anna Szafranowska, która prowadzi Suwałki Gospel Choir.

Gospelowy chór będzie towarzyszył Michelle John, która w tym roku gościła już w Suwałkach. Brytyjska wokalistka, która współpracowała z Erikiem Claptonem, Annie Lennox, Bryanem Ferry i Lennym Kravitzem, wystąpiła w SOK i poprowadziła warsztaty gospel. Zobacz zdjęcia z koncertu >>>

Na scenie pojawi się też Michalina Łabacz, która jest… filmowym odkryciem roku. Suwalczanka zagrała główną rolę w filmie “Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego.

Gospelplakat

Kategoria: Archiwum