Razem. Z mamą i tatą. Familijne warsztaty

Tym razem Halina Mackiewicz proponuje świetną zabawę w projektowanie zabawek z papieru i kartonu. Podczas zajęć dziecko stworzy własną zabawkę, a przy okazji rozwinie zdolności manualne. Za pomocą nożyczek i papieru wykreuje nowe formy, które pozwolą rozbudzić dziecięcą wyobraźnię.

19.09.2021, godz. 11.00
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

“Razem. Z mamą i tatą” to cykl familijnych spotkań artystycznych w Pracowni Plastycznej Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi.

Kiedy otworzymy dziecięcy pokój, zauważymy całą masę zabawek. Dziecko rozwija się i poznaje świat za pomocą  przytulanek, klocków, lalek, domków i tym podobnych przedmiotów. Co można zrobić aby rozwijać dziecięcą kreatywność? Proponujemy świetną zabawę w projektowanie zabawek z papieru i kartonu. Podczas zajęć dziecko stworzy własną zabawkę, a przy okazji rozwinie zdolności manualne. Za pomocą nożyczek i papieru wykreujemy nowe formy, które pozwolą rozbudzić dziecięcą wyobraźnię. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Plastycznej Centrum, w budynku SOK przy ul. Noniewicza 71.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum