RAZEM. Z mamą i tatą. ZABAWY Z GRAFIKĄ

Tym razem na zajęciach w Pracowni Plastycznej Centrum  Haliny Mackiewicz  spróbujemy pobawić się w grafików. Folia, tapeta, tektura, sznurek czy siatka, użyte w odpowiedni sposób mogą stać się częścią abstrakcyjnego dzieła sztuki. Z przypadkowych plam ułożymy działające na wyobraźnię unikatowe obrazy. Zapraszamy całe rodziny!

13.11.2021, godz. 11.00
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

“Razem. Z mamą i tatą” to cykl familijnych spotkań artystycznych w Pracowni Plastycznej Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi.

Na kolejnym spotkaniu ze sztuką spróbujemy pobawić się w grafika. Będziemy odbijać różne elementy plastyczne, takie jak folia, tapeta, tektura, sznurek czy siatka. Przypadkowe plamy ułożą się nam w niesamowite, działające na wyobraźnię obrazy. Tak powstałe dzieła będą materiałem wyjściowym w naszych poszukiwaniach artystycznych.

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Plastycznej Centrum, w budynku SOK przy ul. Noniewicza 71.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum