Recital Moniki Bogdanowicz. Hity gwiazd jak w oryginale albo… i lepiej

Monika Bogdanowicz od kilku lat czaruje głosem nie tylko suwalską publiczność. Tym razem wystąpi w SOK w ramach Zimowej Akademii Artystycznej. W jej wykonaniu usłyszymy rozgrzewające hity wielkich gwiazd światowej estrady. UWAGA! Kilka przebojów zabrzmi lepiej niż w oryginale!

Środa, 30.01.2019, godz. 17:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Piętnastoletnia Monika Bogdanowicz swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła mając 6 lat, trafiając pod skrzydła Wiesława Jarmoca, znakomitego muzyka i pedagoga, instruktora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zadebiutowała w wieku 7 lat. Z sukcesami bierze udział w wielu konkursach i festiwalach piosenek w Polsce, m.in.: wyróżnienie i Brązowa Muszelka Wigier, wyróżnienie w eliminacjach strefowych Wygraj Sukces, pierwsze miejsce w przeglądzie piosenki anglojęzycznej. Można ją było zobaczyć m.in. w:„Petersburski Music Show” w TVP ABC czy ,,Małych gigantach” w TVN i  w TVP1 w programie ,,Hit Hit Hurra”. W 2016 roku wydała płytę „Za mała”.

Nad muzycznym rozwojem Moniki czuwa Emil Kulbacki, prowadzący w SOK zajęcia wokalne Studia Piosenki Świetlik, na które Monika regularnie uczęszcza. Oprócz śpiewu Monika jest uzdolniona tanecznie, swój talent rozwija na zajęciach w Studiu Dance Academy pod kierunkiem Mihaila Nikolova w Suwalskim Ośrodku Kultury. Jej ulubione style taneczne to modern jazz i taniec nowoczesny.

Podczas recitalu Monika zaśpiewa hity takich wokalistek jak Margaret, Edyta Górniak, Krystyna Prońko i Whitney Houston. Będzie okazja ułyszeć m.in. “Jesteś lekiem na całe zło” (Krystyna Prońko), “Valery” (Amy Winehouse), “List” (Edyta Górniak), “I Learned From The Best (Whitney Houston) czy”Napraw” (Lemon).

Kategoria: Archiwum