“Z życia niższych sfer” spektakl 3D Kabaretu Skeczów Męczących

Dni Suwałk Jarmark Kamedulski
“Z życia niższych sfer” spektakl 3D Kabaretu Skeczów Męczących
Niedziela, 10.08, godz. 19:00
Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Jeden z najlepszych kabaretów w Polsce, który wykreował uwielbiane postacie – Śruby czy Denatana. Wbrew nazwie skecze KSM bawią, a nie męczą!

Bilety: 50 zł (normalne) i 40 zł (ulgowe). Bilety normalne można nabyć w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu, a ulgowe są sprzedawane jedynie w kasie SOK.

Informujemy, że wszyscy, którym przysługuje ulga przy zakupie biletów, a zakupili je po normalnej cenie, mogą skontaktować się z kasą SOK: (87) 563 85 18 w sprawie wymiany biletów.

Formacja kabaretowa, pochodząca z Kielc, w skład kabaretu wchodzi czwórka wciąż młodych, pełnych pozytywnej energii mężczyzn. Od kilku lat podbijają serca widzów w całej Polsce, znają ich państwo z największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Bez nich nie byłoby ochroniarza Śruby, niesamowitego  Kłaka… a Polska nie miałaby hymnu na Euro 2012. Wyśmiewają absurdy naszej codzienności, przy czym potrafią śmiać się także z siebie. Śpiewają, parodiują  a wszędzie gdzie się pojawiają zdobywają rzesze nowych fanów.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

Kabaret Skeczów Męczących tworzą:

Karol Golonka – motor napędowy muzycznej strony Męczących jak i kopalnia wszelakich pomysłów scenicznych. Do tego błyskotliwy konferansjer i skrupulatny obserwator otaczającej nas rzeczywistości. Zadał Śrubie na scenie już blisko sto pytań.

Jarosław Sadza – człowiek o stu twarzach, dwustu przebraniach i jednym olśniewającym uśmiechu – jednym słowem…nie, nie da się jednym słowem opisać osoby odpowiedzialnej za Śrubę, Kłaka, Buźkę czy Pana Adamczyka…

Marcin Szczurkiewicz – włada ciętą ripostą i szybko reaguje na wszystko, co niespodziewane. Świetnie wciela się zarówno w rolę wytwornego konferansjera, jak i półgłówka Zęba. Wzorowy Szatan i Ksiądz – odważnie prawda?

Michał Tercz – raz po raz udowadnia, że z małej roli w skeczu potrafi zrobić wielkie rzeczy. Ostatnio z pasją wciela się w męża Buni i coraz lepszego tenisistę. Chodzą słuchy, że “nie ma ognia”..

Dni Suwałk Jarmark Kamedulski 2014 – SPRAWDŹ PROGRAM

dni_suwalk

afisz_kabaret_skeczow_A4-page-001

Kategoria: Archiwum