Spotkania Teatralne za Kurtynką

Bajka Jana Brzechwy “Pan Drops i jego trupa” jest pretekstem do zabawy w teatr i opowieści o obieżyświatach, powsinogach, trampach, włóczęgach, wagabundach. Piękne lalki – marionetki sycylijskie, zabytkowy kufer podróżny zamieniony w teatralną scenę i muzyka grana na żywo przez Grażę Wielgus, to gwarancja wysmakowanej i udanej teatralnej podróży.

9.10.2021, godz. 10.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

spektakl familijny
bilety: 13 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Z  Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

zamów transport door-to-door >>
________________________________________

Bajka Jana Brzechwy „Pan Drops i jego trupa” jest inspiracją do zabawy w teatr i pełną niespodziewanych zwrotów akcji opowieścią o obieżyświatach, powsinogach, trampach, włóczęgach, wagabundach, trubadurach, jednym słowem o wędrownych grajkach. Piękne lalki – marionetki  sycylijskie autorstwa Katarzyny Samosiej, zabytkowy kufer podróżny zamieniony w teatralną scenę, muzyka grana na żywo przez Grażę Wielgus, to gwarancja wysmakowanej i udanej teatralnej podróży.  Zapraszamy w wędrowno-magiczny świat, gdzie wszystko jest możliwe!

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie warsztatowe pt. “Mali podróżnicy”. Młodych artystów zachęcamy do zaprezentowania się na Scenie dla Ciebie – zgłoszenia do 4.10.2021 na adres: grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu.

spektakl dla dzieci od 3 lat
czas trwania spektaklu: ok. 45-50 minut + ok. 15 minut spotkanie warsztatowe


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum