Stare Dobre Małżeństwo

Najnowsza płyta Starego Dobrego Małżeństwa, najbardziej rozpoznawalnego zespołu z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, zatytułowana Blizny czasu, jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z jego sumieniem oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna.

Środa, 13.03.2019, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 95/85/80/70/65 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
impresariat zewnętrzny, organizator: Stowarzyszenie Medihelp

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora tekstów. Występy tej legendarnej formacji są atrakcją koncertową o niespotykanej dotąd skali. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Fani zespołu, dojrzewając wraz z nim, podążają wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Podczas suwalskiego koncertu usłyszymy utwory z najnowszej płyty Blizny czasu oraz ponadczasowe piosenki zespołu: Jak, Gloria, Czarny blues o czwartej nad ranem, Bieszczadzkie anioły i wiele, wiele innych. Blizny czasu to kolejna intymna opowieść lidera grupy, wysnuta z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstała w zgodzie z jego sumieniem oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem. 

Wykonawcy:
Krzysztof Myszkowski – gitary, śpiew, harmonijka
Roman Ziobro – gitary basowe
Maciej Knop – gitary, śpiew

(informacja prasowa organizatora)


 

Kategoria: Archiwum