Strażak Sam na Żywo | Przygoda na biwaku

Strażak Sam ponownie zawita w Suwałkach. Na Scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi Elvisem i niesfornym Normanem w poszukiwaniu osobliwego zwierzęcia.
Komunikat organizatora: Wszystkie zakupione bilety na 16.10.2022 zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać! Miejsca i godziny biletów pozostają bez zmian.

4.03.2023, godz. 10.00 i 12.30
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety od 50 zł KUP TERAZ  godz. 10.00 >>   |   godz. 12.30 >>   lub w kasie SOK
Internetowa sprzedaż
TUTAJ >> 
Bilety grupowe: info@goodwalk.pl
organizator: Good Walk

zamów transport door-to-door >>

Tej jesieni zawita do Polski dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem – Przygoda na Biwaku. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu “Strażak Sam na Żywo”, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!

To wyjątkowa okazja dla dzieci do spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu osobliwego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołącza niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. 

 

Profil Strażaka na FB >>   |   Profil Strażaka na Instagramie >>

Informacje organizatora dotyczące biletów:
  • Dzieci do lat 2 mają bezpłatny wstęp na spektakl, zajmują miejsca na kolanach opiekuna. Opiekun musi mieć swój bilet i dokument, potwierdzający datę urodzenia (akt urodzenie, książeczka zdrowia itp.) 
  • Każde dziecko powyżej 2 roku życia musi posiadać swój bilet.
  • Każde dziecko poniżej 12 lat musi przebywać na spektaklu pod opieką pełnoletniego opiekuna. Nie ma możliwości pozostawienia dzieci na sali bez opieki.
  • Dzieci poruszające się na wózku inwalidzkim mają bezpłatny wstęp i zajmują specjalnie wyznaczone miejsca. Liczba takich miejsc jest ograniczona. Opiekun musi posiadać wejściówkę. Formularz zgłoszenia chęci udziału takich osób znajduje się TUTAJ >>.
  • Możliwość opłacenia biletu bonem turystycznym

Spektakl trwa 65 min, bez przerwy. Po spektaklu zapraszamy do foyer SOK, gdzie będzie możliwość zrobienia grupowego zdjęcia z jednym z bohaterów spektaklu. Nie ma możliwość robienia zdjęć indywidualnych z aktorami. Nie ma możliwości wchodzenia na scenę i robienia zdjęć ze scenografią.

Nie ma biletów ulgowych. Nie można płacić bonem turystycznym. Nie ma możliwości rezerwacji biletu. W chwili zakupu biletów, można je ubezpieczyć na wypadek choroby, nieprzewidzianych wypadków lub nagłych zmian. Więcej informacji TUTAJ >>.

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, polecamy zakup biletów elektronicznych, żebyśmy mogli wysłać do Państwa komunikaty związane z organizacją wydarzeń. Polecamy również dodanie się do wydarzeń na naszej stronie facebookowej. Na dedykowanym poszczególnym miastom wydarzeniach publikujemy wszystkie aktualnie i ważne informacje dotyczące spektakli. Przed wydarzeniem może zostać wysłana do Państwa obowiązkowa ankieta zdrowotna w zależności od sytuacji epidemiologicznej.  

Wszystkie ważne odpowiedzi na Państwa pytania można znaleźć na naszej stronie www w zakładce FAQ >>. Kontakt do nas we wszystkich sprawach: https://strazaksamnazywo.pl/kontakt/.

Good Walk


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury . Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące