Studio Dance Academy szuka tancerzy

Twoje dziecko ma od 7 do 13 lat, lubi tańczyć, marzy o występach na profesjonalnej scenie, prezentowaniu swoich umiejętności przed publicznością? Może spróbować swoich sił w Studio Dance Academy i dołączyć grupy prowadzonej przez Mihaila Nikolova. Zapraszamy na nabór. 

1-5.10.2018, godz. 15.00-16.00
sala 2.15, II piętro, ul. Jana Pawła II 5

Dla kogo: chłopcy i dziewczęta w wieku 7-13 lat
Kiedy: poniedziałek-piątek, 1-5.10.2018, godz. 15.00-16.00
Gdzie: sala 2.15 (II piętro), SOK, ul. Jana Pawła II 5

W programie zajęć:  zajęcia taneczne w stylu: modern-jazz-show dance, spektakle teatru tańca, widowiska teatralno-muzyczne. Więcej >>

Podczas zajęć młodzi tancerze poznają wszystkie techniki tańca od klasycznego po hip-hop i modern-jazz-show dance, przygotowujące do tworzenia etiud i pełnowymiarowych widowisk tanecznych. Doskonalą swoje umiejętności na szkoleniach z akrobatyki oraz warsztatach tanecznych z uznanymi choreografami i instruktorami z Polski. Dotychczas młodzi adepci mieli okazję prezentować swoje umiejętności i talent podczas entuzjastycznie przyjmowanych taneczno-muzycznych produkcji SOK, jak: “Królowa Śniegu”, “Alicja w Krainie czarów” oraz “Zuzia i przyjaciele”. Realizując artystyczną pasję, tworzą wspaniały, zgrany zespół.

Nabór do grupy początkującej jest możliwy w trakcie całego sezonu. Prosimy o kontakt z prowadzącym w godzinach zajęć.

Fot. A. Sowul

Kategoria: Archiwum