Studio Tańca Radość ogłasza nabór.

Jeśli lubisz tańczyć a taniec powoli staje się Twoją pasją jest to wiadomość skierowana właśnie do Ciebie. Studio Tańca Radość ogłasza nabór dzieci w wieku 4-8 lat na zajęcia taneczne. Wszystkich kochających taniec i występy na scenie zapraszamy na spotkanie z doświadczonym instruktorem tańca Iryną Popovą.

W programie zajęć: podstawy tańca, taniec nowoczesny i klasyczny oraz akrobatyka; spektakle taneczne

Nabór odbędzie się w dniach 26, 27, 28 oraz 31 sierpnia w godzinach 15:00-19:00. Zainteresowanych zapraszamy do sali 2.13 (II piętro) w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5.

Studio tańca RADOŚĆ działa od 2015 roku i tworzą pięć grup dziecięcych w wieku 4-14 lat i grupy zajęć akrobatycznych, łącznie zespół liczy ponad 100 osób Podczas zajęć poznają techniki baletu, akrobatyki artystycznej, podstawy tańca nowoczesnego, przygotowujące do tworzenia etiud i układów tanecznych oraz pełnowymiarowych widowisk muzyczno- tanecznych. Zespół bierze udział w różnych imprezach Suwalskiego Ośrodka w wydarzeniach miejskich o charakterze kulturalnym, sportowym i społecznym, uatrakcyjniają występami artystycznymi mistrzostwa Polski w LA 2016, 2017 i 2018, galę Zdolnego Ucznia, miejskie obchody Dnia Dziecka, Jarmark Kamedulski i spektakle „Alicja w krainie czarów”, „Zuzia i przyjaciele”, „Doktorek Honorek”.

Kategoria: Archiwum