Sukces Studia Piosenki Świetlik z SOK

W niedzielę, 15 maja w Grajewskim Centrum Kultury odbyła się kolejna, XXVIII edycja Regionalnego Konkursu Piosenki. Na scenie zaprezentowały się talenty wokalne z regionu północno-wschodniej Polski. Wśród finalistów znalazły się wokalistki szkolące umiejętności pod opieką Emila Kulbackiego w działającym w Suwalskim Studiu Kultury Studiu Piosenki Świetlik. Gratulujemy!

W niedzielę, 15 maja w Grajewskim Centrum Kultury odbyła się kolejna, XXVIII edycja Regionalnego Konkursu Piosenki. Na scenie zaprezentowały się talenty wokalne z regionu północno-wschodniej Polski. Wśród finalistów znalazły się wokalistki szkolące umiejętności pod opieką Emila Kulbackiego w działającym w Suwalskim Studiu Kultury Studiu Piosenki Świetlik. W kategorii II 10-12 lat I miejsce zdobyła Maja Krzyżewska, w kategorii IV 17-21 lat I miejsce wywalczyła Julia Staśkiewicz. Jury konkursu wyróżniło także Aleksandrę Krawczyk (w kategorii II (10-12 lat). W konkursie wzięli również inni reprezentanci Studia Piosenki Świetlik: Miłosz Bobrowski, Amelia Niedźwiecka i Helena Taudul-Łobacz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

A wszystkich chętnych do zaprezentowania swojego talentu zapraszamy do Suwalskiego Ośrodka Kultury na Konfrontacje Talentów Wokalnych ŚWIETLIK 2022. To już szesnasta edycja wydarzenia, które przyciąga aspirujących młodych wokalistów z Suwałki i Suwalszczyzny. Podczas wcześniejszych edycji zdobywcy pierwszych miejsc dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod kierunkiem doświadczonego instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej twórczej współpracy jest odnoszące sukcesy Studio Piosenki Świetlik. Konfrontacje odbędą się w najbliższy piątek, 20 maja w Sali kameralnej SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 w Suwałkach. Start od godz. 10.00. Wstęp wolny. 

 

Kategoria: Aktualności