Sukcesy uczestników zajęć Pracowni Sztuk Pięknych

Z radością i dumą informujemy, że czworo uczestników zajęć w Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mieczysława Iwaszko w Suwalskim Ośrodku Kultury – Patrycja Gajewska, Monika Łabędzka, Oskar Pawełko i Maksymilian Drażba – jesienią rozpocznie naukę w prestiżowych szkołach. Serdecznie gratulujemy!

Z radością i dumą informujemy, że Patrycja Gajewska, uczestniczka zajęć w Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Mieczysława Iwaszko, malarza, plastyka, animatora i pedagoga, dostała się do Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydział Architektury Wnętrz. Z kolei na Wydziale Sztuki Mediów w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie studiował będzie inny talent z Pracowni Sztuk Pięknych, Oskar Pawełko.

To nie koniec sukcesów podopiecznych Pana Mietka – dwoje młodszych uczestników zajęć, Maksymilian Drażba i Monika Łabędzka, od września rozpoczną naukę w renomowanym Liceum Plastycznym w Supraślu.

Twórczość młodych artystów – „Kota matematycznego” i „Hiperrealistyczną Skodę” Patrycji Gajewskiej, „Rosnące życie” Maksymiliana Drażby, ,,Pozę” Oskara Pawełko oraz „Inny świat” Moniki Łabędzkiej – możemy podziwiać w wydanej przez Suwalski Ośrodek Kultury książce „Duchowość w sztukach wizualnych Pracowni Sztuk Pięknych SOK – dzienniki humanistyczne” (grudzień 2018), drugim tomie o twórcach piękna z Pracowni Sztuk Pięknych SOK; prace były również prezentowane na wystawie w SOK (marzec 2019). 

Kategoria: Aktualności