Święta oczami dzieci w Galerii Jednego Obrazu

W przyjaznych przestrzeniach plenerowej galerii SOK zagościły już święta. Wszystko za sprawą młodych talentów ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach. Warto wybrać się na artystyczny spacer i spojrzeć na Boże Narodzenie w opracowaniach artystycznych dzieci i młodzieży z SP 6.

Galeria Jednego Obrazu
plac Marszałka J. Piłsudskiego

wstęp wolny | wystawa czynna do 14.01.2021

Galeria Jednego Obrazu ma zaszczyt zaprosić na wystawę pt. “Święta Bożego Narodzenia 2020”, której autorami są uzdolnieni plastycznie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach. Młodzi artyści pozdrawiają serdecznie wszystkich miłośników sztuk pięknych, przyjaciół, kolegów, koleżanki i nauczycieli z “szósteczki”, a w wolnej chwili po godz. 16.00 zapraszają na artystyczny spacer. Przypominamy, że Galeria Jednego Obrazu mieści się w niewielkim wolnostojącym budynku na rogu ulicy Tadeusza Kościuszki i Placu Józefa Piłsudskiego 1. Prace tam eksponowane będzie można oglądać od 5 grudnia 2020 r. niemal do końca ferii zimowychMieczysław Iwaszko, kurator wystawy
 

Młodzi twórcy mieli swobodny wyboru techniki artystycznych, ale motywem przewodnim wszystkich prac były święta bożonarodzeniowe.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Aktualności, Galerie, Sztuki wizualne