Teatr Katarynka uczy jak poradzić sobie “W Miejskiej Dżungli”

Nie ma groźniejszej dżungli niż ta miejska. Z odrobiną fachowej pomocy można ją jednak łatwo okiełznać. W sierpniowym Niedzielnym Poranku Teatralnym zapraszamy młodych widzów na kolorowy, interaktywny, zabawny i edukacyjny spektakl Teatru Katarynka. Na zakończenie – pokaz wielkich baniek mydlanych!

Niedziela, 6.08.2017, godz. 11:00
park Konstytucji 3 Maja

wstęp wolny

Spektakl “W Miejskiej Dżungli” podkreśla kwestię bezpieczeństwa dzieci. Widzowie poznają numer alarmowy 112, zobaczą akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego nauczy jak prawidłowo przechodzić przez ulice. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie. Postać  Śmieciojada uczy natomiast dzieci, że należy chronić środowisko.

  

W czasie spektaklu dzieci razem z aktorami zbudują na scenie instrument z rur pcv, na którym w finale zagrają. To uczy młodych widzów, że można zrobić coś ciekawego z niepotrzebnych rzeczy.

Występują: Kataryniarz z Papugą, Policjant, Łucja, Odrzutowy Gienio, Śmieciojadek, Wioletta, Strażak.


Teatr Katarynka z Gdańska to muzyczny teatr objazdowy, autorskie spektakle, zawodowi aktorzy i spełnianie marzeń.

Naszą misją jest budzenie w dzieciach miłości do sztuki, uwrażliwianie na teatr i muzykę, przekazywanie treści edukacyjnych.
Autorskie musicale rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Pokazujemy w nich najważniejsze życiowe wartości takie jak: miłość, przyjaźń, rodzina, dobro, sprawiedliwość, czy nadzieja. W zabawny sposób wplatamy wątki edukacyjne. Każda bajka jest interaktywna, dzieci razem z nami śpiewają, tańczą, śmieją się i przeżywają opowiadane historie. Z nami bajki stają się rzeczywistością.

– przedstawiają się aktorzy teatru.

W interaktywnym spektaklu, podczas którego dzieci śpiewają, tańczą i przebywają na scenie, grają zawodowi aktorzy z ogromnym doświadczeniem i świetnym kontaktem z dziećmi. Po spektaklu odbywają się specjalne animacje – gry, zabawy ruchowe, śpiewanie, tańce i pokazy baniek mydlanych.

Kategoria: Archiwum