TEATRANEK: Premiery “Taka bajka – była sobie…” i “Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha”

“Kuchenne rewolucje” i “Taka bajka – była sobie” – dwa spektakle Teatru Mniejszego od Mikrusa w reżyserii Mirosławy Krymskiej miały premierę 30 kwietnia 2017 roku w ramach TEATRANKA. Było kolorowo, było zabawnie, było kreatywnie i było ciekawie.

Reżyseria i scenariusz: Mirosława Krymska
Scenografia: Mieczysław Iwaszko

„Taka bajka – była sobie…” zabawne i pouczające historie z życia zwierząt, które, o dziwo, noszą bardzo ludzkie cechy. Słów kilka o niewinnych z pozoru ploteczkach i obgadywankach oraz dobrych zakończeniach z mądrym, choć nie zawsze wygodnym morałem.

Obsada: Zuzanna Kibitlewska,  Kinga Korneluk, Ada Kryńska, Julia Fałtynowicz, Maja Rudowicz, Agata Dragan, Jakub Chmielewski, Bartek Chmielewski, Sebastian Jasiński

„Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha” – smakowite historie, dobrze przyprawione humorem, dowcipnymi sytuacjami i brawurową grą aktorską. Słowem teatr w kuchni i … od kuchni, gdzie będzie się działo wiele z pozoru banalnych i prostych zdarzeń, które wywołają emocje, uruchomią wyobraźnię i zmysły oraz zachęcą do zabawy.

Obsada: Amelia Szczepańska, Zuzia Chmielewska, Matylda Wiszniewska, Emilia Wilk, Wiktoria Paciorkowska, Zosia Lewandowicz, Julia Fałtynowicz,  Kuba Chmielewski, Bartek Chmielewski

Fot. Piotr Kopciał

Kategoria: Galerie