Nabór do Studia Piosenki Świetlik

Wasze dzieci uwielbiają śpiewać i robią to od rana do nocy? Niech zaśpiewają również w Studiu Piosenki Świetlik! Zapraszamy na nabór do zespołu – to może być muzyczna przygoda na lata. Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat.

Czwartek, 20.09.2018, godz. 15.00
sala 1.20, ul. Jana Pawła II 5

Na nabór zapraszamy młodych wokalistów w wieku 7-10 lat. Prosimy o przygotowanie piosenki z podkładem muzycznym (karaoke) lub a capella do zaprezentowania na przesłuchaniu.

Wokaliści Studia Piosenki Świetlik od lat odnoszą sukcesy na licznych festiwalach. Regularnie zdobywają nagrody m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „O złoty mikrofon Radia Jard”, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca MUSZELKI WIGIER oraz na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Białymstoku. Dzięki Studiu Piosenki Świetlik można przeżyć niezwykłą muzyczną przygodę, odwiedzić wiele interesujących miejsc, poznać interesujących ludzi, ale również nawiązać przyjaźnie na całe życie. 

W programie zajęć: postawa śpiewacza, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia artykulacyjno-dykcyjne, praca nad nośnością głosu i jego barwą, doskonalenie umiejętności związanych z publicznym występem i ruchem scenicznym, kształtowanie wyobraźni muzycznej wpływającej na doskonalenie techniki wokalnej, interpretacji tekstu w piosenkach oraz służącej emocjom i postaci scenicznej. Więcej >> 


Kategoria: Archiwum