Twórczy relaks, miłe towarzystwo i ciekawe zajęcia. Pracownia Slow Art czeka

W Suwalskim Ośrodku Kultury ruszyły już zajęcia w nowej pracowni plastycznej. Ilustracja, rysunek, projektowanie, architektura, ilustracja, malarstwo, hand made, a do tego kaligrafia i slow art – zajęcia dla dzieci i młodzieży. Marta Taraszkiewicz zaprasza do wypełnionej subtelną muzyką, zapachem herbaty, atmosferą twórczego relaksu Pracowni Slow Art.

W Pracowni Slow Art proces twórczy nie jest mierzony wskazówkami zegarka, chociaż zajęcia odbywają się w określonych godzinach. W Pracowni Slow Art panuje twórcza wolność, chociaż osadzona w pewnych zajęciowych – szerokich – ramach. W Pracowni Slow Art dozwolone są najróżniejsze środki wyrazu, chociaż bez brzydkich wyrazów. W Pracowni Slow Art pachnie farbami, kredkami, mazakami, papierem, chociaż da się wyczuć nutę herbaty. W Pracowni Slow Art słychać szelesty, plaski, frezgi-mezgi, chociaż gdy nadstawić ucha, to dolecą do niego też dźwięki subtelnej muzyki. W Pracowni Slow Art jest miło… Po prostu. Po prostu wystarczy przyjść na zajęcia w godzinach ich trwania i zostać.

Więcej informacji i harmonogram zajęć na stronie Pracowni >> oraz na plakacie

***

Marta Taraszkiewicz
Urodzona w 1987 r. w Suwałkach. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracy zawodowej łączy z powodzeniem sztuki plastyczne z pedagogiką. W ramach rodzimego wykształcenia uprawia malarstwo, ilustruje książki dla dzieci, projektuje, zajmuje się rękodziełem, współpracuję z innymi artystami oraz organizacjami i instytucjami. Od czasu ukończenia studiów równolegle pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w różnych ośrodkach edukacyjnych i kulturalnych ciągle pogłębiając wiedzę i doświadczenie pedagogiczne, kierując je w stronę natury i sztuki. Ta przestrzeń jest wyjątkowym źródłem energii do działania i inspiracji twórczej. www.martataraszkiewicz.pl

Kategoria: Dla dzieci, Nabór, Sztuki wizualne