Weekend otwarcia SOK przy Noniewicza 71 po rewitalizacji

Otwarcie SOK przy ul. Noniewicza 71 po rewitalizacji już za nami. Możemy śmiało napisać, że dla nas to był weekend marzeń – zakochaliśmy się na powrót w tym wspaniałym miejscu i mamy nadzieję, że podzielacie to uczucie. Gorąco dziękujemy, że byliście z nami w tych wyjątkowych dniach, bo szczęście dzielone z innymi to podwójne szczęście.

Za bardzo ciepłe przyjęcie i docenienie ogromu pracy dziękujemy władzom województwa podlaskiego, władzom samorządowym, wykonawcom, przedstawicielom duchowieństwa i zaprzyjaźnionym mediom, ale przede wszystkim suwalczanom, z myślą o których powstały nowe przestrzenie w Suwalskim Ośrodku Kultury przy Noniewicza 71. Wierzymy, że będziemy się tam widywać tak często, jak się da i wspólnie realizować nowe projekty.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia weekendu otwarcia (fot. Bogusław Wasilewski). Wkrótce kolejne zdjęcia!

Autorką oryginalnych statuetek, które otrzymali Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz i Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki jest suwalska artystka Olga Wielogórska.

fot. Bogusław Wasilewski


 

Kategoria: Galerie