W sierpniowym ART Plaście figury idealne

Jeśli zastanawiacie się, czy naprawdę można zamknąć świat w trzech figurach geometrycznych, zapraszamy na wielką przygodę z kołem, kwadratem i trójkątem. Przekonacie się, że większość przedmiotów można wpisać w te kształty, przecież słońce to koło, dom to kwadrat, a dach to trójkąt. Zobaczycie, że zestawione razem dają nieograniczone możliwości.

Sobota, 25.08.2018, godz. 11:00-13:00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

Podczas najbliższych warsztatów będziemy pracować na znanych Wam materiałach plastycznych takich jak: kartony, brystole, kolorowe folie, ścinki tkanin, sznurki. Stworzymy ciąg  zaskakujących form, z których ułożymy okrągło-kwadratowo-trójkątne obrazy naszej wizji świata. Z tych trzech figur zbudujemy wszystko, co podpowie wam wyobraźnia!

prowadzenie: Halina Mackiewicz

W razie niesprzyjającej aury zapraszamy do pracowni plastycznej CENTRUM Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71 w Suwałkach (w sąsiedztwie placu M. Konopnickiej).


Spotkania z cyklu ART-PLAST uczą kreatywnego myślenia, działania w grupie i współpracy. Pokazują, że niekoniecznie trzeba mieć zdolności plastyczne, aby stworzyć coś niebanalnego i spędzić ciekawie czas. 

 

Kategoria: Archiwum