Warsztaty tańca flamenco

Zapraszamy gorąco na wyjątkowe warsztaty tańca flamenco, które odbędą się w ostatni październikowy weekend października w Suwalskim Ośrodku Kultury. Jeśli lubisz hiszpańską muzykę, rytm, masz w sobie nutkę południowego temperamentu oraz chcesz się trochę poruszać, to zajęcia te będą dla Ciebie!

24-25.10.2020, godz. 11.00-13.00
SOK, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp na warsztaty: 160 zł | liczba miejsc ograniczona
zapisy do 22.10.2020, tel. 509 093 811, e-mail: luiza.romanowska@gmail.com

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób zupełnie początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem flamenco, jak również dla tych, którzy postawili już swoje pierwsze taneczne kroki i chcieliby wzbogacić swoje umiejętności. Zapraszamy na zajęcia zarówno panie, jak i panów. Mile widziane będą również młodsze osoby.

Podczas warsztatów nauczymy się energetycznej, ale prostej choreografii w stylu flamenco (tangos). To jeden z najbardziej lubianych stylów flamenco. Mocny, ale jednocześnie zmysłowy. Poznamy również “palmas” – wyklaskiwanie rytmów, “zapateado” – step oraz “jaleo”- hiszpańskie okrzyki zagrzewające do tańca. Będzie gorąco!

Zajęcia poprowadzi Luiza Romanowska: tancerka, właścicielka Szkoły Tańca Flamenco Anda Lu w Gdańsku, stypendystka Escuela Carmen de las Cuevas w Granadzie.

Na zajęcia należy ubrać się w wygodny strój, warto zabrać długą szeroką spódnicę (+ np. leginsy) oraz buty z krytymi palcami, na niewysokim stabilnym obcasie. Panowie mogą założyć buty ze sztywną podeszwą (takie, które wydadzą dźwięk przy uderzeniu). W przypadku braku takiego obuwia można założyć buty sportowe.

Masz pytania odnośnie zajęć? Skontaktuj się pod nr tel. 509 093 811, bądź mailowo: luiza.romanowska@gmail.com.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.


 

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące