Spektakl powarsztatowy

“Nasze Betlejem”- uliczne jasełka
Warsztaty sceniczne i spektakl teatralny
Warsztaty: 26-30.01.2015, godz. 10:00-13:00 i 15:00-18:00, Spektakl: 30.01.2015, godz. 18:00
Sala granatowa SOK, ul. T. Noniewicza 71

Opłata za cykl warsztatów: 20 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 13. roku życia.

W warsztatach może uczestniczyć każdy – niezależnie od wieku i poziomu zaangażowania teatralnego. Zajęcia pod okiem znanego aktora i pedagoga Marka Cichuckiego oraz instruktorki teatralnej, prowadzącej w SOK pracownię teatralną Przytulisko Wyobraźni Mirosławy Krymskiej będą poświęcone w dużym stopniu nabyciu umiejętności poradzenia sobie z tremą, budowaniu sytuacji scenicznych, wypowiedzi publicznej i poznaniu znaczenia poszczególnych elementów przedstawienia.

W czasie warsztatów zostaną przygotowane jasełka pt. “Nasze Betlejem” w oparciu o staropolską pastorałkę. W prezentacji, która nastąpi 30 stycznia o godzinie 18:00 wezmą udział aktorzy Teatru Form Czarno-Białych PLAMA.

Zdjęcia z prób jasełek “Nasze Betlejem”


Marek Cichucki jest aktorem teatralnym i filmowym. Obecnie pracuje w Teatrze Nowym w Łodzi. W 1985 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Wielokrotnie był nagradzany za swój popisowy spektakl „Belfer” (m.in. Grand Prix VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie ). Grał m.in. w takich filmach jak „Pantarej”, „Samowolka”, „Dziecko szczęścia”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Reich” oraz serialach jak „Boża podszewka”, „Oficer”, „Czas honoru” i innych.

P1760387
Marek Cichucki w Interaktywnym Kabarecie Metafizycznym “Poza Rzeczy Wistością” w oparciu o dzieła Witkacego

jasełka_afisz

Warsztaty i spektakl odbędą się w ramach ZIMOWEJ AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

slider_ferie2015_zimowa_akademia_artystyczna

gay porn

Kategoria: Archiwum