“We_selle” efektowne, intensywne i przepełnione emocjami na początek spotkań w Polskiej Sieci Tańca

10 września 2019 roku na scenie w Sali im. Andrzeja Wajdy w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się… “We_selle”. Na inaugurację spotkań ze spektaklami Polskiej Sieci Tańca publiczność obejrzała taneczną wariację, pełną intensywności, emocji i odniesień do dramatu Wyspiańskiego, “Ślubu” Gombrowicza oraz kultury współczesnej z 9 świetnymi tancerzami, w tym suwalczaninem Pawłem Urbanowiczem, efektowną choreografią Wojciecha Mochnieja i znakomitą muzyką Wojciecha Frycza.

Więcej informacji o “We_selle” >>

fot. Bogusław Wasilewski


Spektakl zaprezentowany został  w ramach Polskiej Sieci Tańca organizowanej przez Instytut Muzyki i Tańca oraz programu „DEDAL w ośrodku kultury – pomysł, projekt, realizacja, ekspresja artystyczna” realizowanego przez Suwalski Ośrodek Kultury ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Miasta Suwałki.

W 2019 roku zapraszamy do Suwalskiego Ośrodka Kultury na jeszcze dwa inne spektakle w ramach Polskiej Sieci Tańca, której SOK jest partnerem: “Kaj Dzias” (15 października 2019) >> oraz “Stalking Paradise” (22 listopada 2019) >>.

Kategoria: Galerie