Obiady Czwartkowe | Wiedeńska Gala Operetki

Powrócił letni cykl koncertów, spotkań poetyckich i prezentacji młodych talentów przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Pojawi się klasyka, muzyka współczesna oraz operowe brzmienia. Koncert “Wiedeńska Gala Operetki” już w ostatni czwartek sierpnia. Oprócz występu Artes Duo wraz ze stypendystkami, na widzów będzie czekała muzyczna niespodzianka. 

26.08.2021, godz. 18.00
Bulwary nad Czarną Hańczą

wstęp wolny

Obiady Czwartkowe to cykl trzech wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w ostatni czwartek każdego miesiąca na Bulwarach nad Czarną Hańczą przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertów prezentowane będą różnorodne style muzyczne, a repertuar dobierany jest w taki sposób, aby zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obok solowych występów zaprezentują się zespoły instrumentalne i wokalne, wystąpią utalentowani absolwenci i uczniowie lokalnych szkół muzycznych – laureaci prestiżowych nagród.

Podczas sierpniowego koncertu zaprezentuje się Artes Duo i stypendystki, w składzie: Małgorzata Janaszek (wiolonczela), Andrzej Janaszek (fortepian), Aleksandra Pełszyńska (sopran), Roksana Maria Maciejczuk (mezzosopran). Oprócz tego, na widzów będzie czekało danie główne, w postaci muzycznej niespodzianki.

 

Zachęcamy do przyniesienia własnego koca, maty piknikowej i spędzenia miłego wieczoru przy muzyce w otoczeniu zieleni. Na kolejny koncerty zapraszamy 30 września na “Classics & Beatles”. 

Organizatorzy: ART S.O.S.- Fundacja Alicji Roszkowskiej. Partner: Suwalski Ośrodek Kultury. Koncerty realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Suwałki.

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do przestrzegania Regulaminu koncertów Na Dywaniku u Marii – U źródła 2021 oraz stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób.

 


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

 

Kategoria: Archiwum, Muzyka i taniec