Wigraszek 2015: Spektakl “Władek i Antek w kosmosie”

Studenci III roku Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku przedstawiają: Spektakl “Władek i Antek w kosmosie” w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży WIGRASZEK 2015.

Poniedziałek, 22.06.2015, godz. 11:30
sala granatowa SOK, ul. Noniewicza 71

wigraszek_2015_baner

Bilety: 10 zł w kasie SOK  i na www.bilety.soksuwalki.eu

Występują: Daniel Lasecki (Władek), Patryk Ołdziejewski (Antek)

Spektakl powstał na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku (Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie) w ramach zajęć Teatr ożywionej formy pod opieką pedagogiczną prof. Krzysztofa Raua i mgr Karola Smacznego.

SONY DSC

W czasach gdzie światem rządzą media, gdzie żołnierze zbierają plony, a rolnicy wyjeżdżają na misje stawiamy pytanie ludzkości: Co z tym światem? Na to pytanie starają się odpowiedzieć nasi bohaterowie Władysław i Antoni. Spór ten zostaje przerwany przez nietypowy komunikat, który rozpoczyna przygodę naszych przyjaciół.

SONY DSC

Władek i Antek w kosmosie jest przedstawieniem mówiącym o powrocie do dzieciństwa. Powrót ten daje możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości, która nas otacza. Specyficzny humor, wartka akcja czy zabawne i wzruszające piosenki sprawiają iż każdy widz przeniesie się w swój własny kosmos.

SONY DSC

wigraszek_2015

Kategoria: Archiwum