Wirtualna Galeria Sztuki. Renata Mackiewicz

#ZostańwdomuzeSztuką Wirtualna Galeria Sztuki okrzepła i jest coraz bogatsza. Wydzielona przestrzeń w wirtualnym świecie pod opieką kuratora Mieczysława Iwaszki rośnie z każdym tygodniem, nabiera nowych barw i przyciąga różnorodnością tematyki, wrażliwości i techniki artystycznej.

Tego jeszcze nie mieliśmy. Inaugurujemy twórczość pochodzącą z pracowni rzeźbiarskiej. Prezentujemy pierwsze prace Renaty Mackiewicz w technice rzeźby ceramicznej. Od 27 maja przez blisko miesiąc będzie je również można oglądać w Galerii Jednego Obrazu. Więcej tutaj >>

Renata Mackiewicz
Ceramiką zajmuję się już od ponad 20 lat. Za obopólną zgodą współpraca z gliną cały czas się rozwija. Spędzamy razem wiele godzin na eksperymentach, poszukiwaniu formy i czasami doświadczeniu porażek. Jednak te zawsze prowadzą do ciekawych rozwiązań i uczą pokory do tworzywa. Przez pewien czas razem prowadziliśmy warsztaty dla dzieci w Ośrodku Pogranicza w Sejnach. Powstało wtedy wiele pięknych projektów stworzonych razem z uczestnikami zajęć – „Gliniane Księgi” scenografia do przedstawienia i wiele innych.

Szczegóły zasad zgłaszania prac w Regulaminie Wirtualnej Galerii Sztuki >>


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Galerie, Wirtualna Galeria Sztuki