Włócznia Jaćwingów 2018 i Bal Karnawałowy Prezydenta Miasta Suwałki

Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Suwałki “Włócznia Jaćwingów” za rok 2018 będzie połączona z Balem Karnawałowym Prezydenta Miasta Suwałk. W programie świetna zabawa i szereg atrakcji, m.in. koncert Poparzonych Kawą Trzy oraz niespodzianka. Wieczór poprowadzą Odeta Moro i Jacek Kret. 

Sobota, 2.03.2019, godz. 19.00
hala OSiR, ul. Wojska Polskiego 2

Bilety w cenie 350 zł za parę KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 

Po czterech latach, kiedy rozdanie nagród Prezydenta Miasta Suwałk „Włócznia Jaćwingów” odbywało się w sierpniu na uroczystej gali inaugurującej Dni Suwałk – Jarmark Kamedulski, zmieniono termin i formułę wydarzenia. „Włócznie Jaćwingów”, połączone z Balem Karnawałowym Prezydenta Miasta Suwałk, wracają do karnawałowego kalendarza imprez. W programie wieczoru: uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Suwałk za rok 2018, koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy oraz… niespodzianka. Galę poprowadzą: Odeta Moro i Jacek Kret. O oprawę muzyczną wieczoru zadba zespół Omen Band z Krakowa.

Informację o naborze wniosków do nagrody można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać wszyscy: osoby fizyczne, organizacje i instytucje społeczne, kulturalne, sportowe, gospodarcze i inne podmioty. Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: ktp@um.suwalki.pl lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, pokój nr 5. Wzór wniosku stanowi załącznik do Zarządzenia nr 4/2019 w sprawie ustanowienia Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włócznia Jaćwingów” – do pobrania TUTAJ >>. Termin zgłaszania kandydatur upływa w 29.01.1019 r.


Poparzeni Kawą Trzy – polski zespół pop-rockowy złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet, Eska Rock i RMF FM. Muzyka zespołu jest mieszaniną wielu stylów muzycznych, takich jak rock, ska, pop. W zespole zobaczyć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal. W 2011 roku zespół zdobył nagrodę dziennikarzy w koncercie TOPtrendy. Tego samego roku zdobyli nagrodę główną w konkursie „Przebojem na antenę”. W 2012 roku zespół startował w konkursie na polski przebój mistrzostw Europy w piłce nożnej. Ich piosenka zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki. W 2014 roku jako nominowani do konkursu „Największe przeboje roku” Poparzeni Kawą Trzy ponownie wystąpili w ramach festiwalu TOPtrendy Największe przeboje zespołu to m.in. „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca”, „Wezmę Cię” czy „Ciągoty”. Mieliśmy przyjemność gościć zespół podczas Jarmarku Kamedulskiego w 2014.

Zespół wokalno-instrumentalny OMEN BAND z Krakowa istnieje od 1993 roku. Skład zespołu tworzy 9 muzyków, przedstawiających pełną kolorystykę żywych dźwięków (saksofonu, trąbki, klarnetu, skrzypiec, gitary elektrycznej, gitary basowej, akordeonu, perkusji i instrumentów klawiszowych) do tańca. W swoim repertuarze ma największe hity pop, rock, kompozycje klasyczne oraz delikatne i wysublimowane ballady jazzowe. Tylko taki przekrój gwarantuje pełne zadowolenie gości w każdej grupie wiekowej.


Na wieczór zapraszają:

Organizator

Współorganizatorzy

sok OSIR_logo_2004

 

 

 

Kategoria: Archiwum