Włócznia Jaćwingów 2021 i koncert Anny Wyszkoni

Ruszyła sprzedaż biletów na bal karnawałowy Prezydenta Miasta Suwałk połączony z galą wręczenia nagród Włócznia Jaćwingów 2021. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni. W programie świetna zabawa oraz szereg muzycznych, ale i tanecznych atrakcji. Zabawę poprowadzi zespół Capri New Beat!

26.02.2022, godz. 19.00
Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

Bilety: 280 zł/os KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 

26 lutego spotkamy się w Suwałki ARENA podczas Gali wręczenia nagród Prezydenta Miasta Suwałk “Włócznia Jaćwingów” za rok 2021 oraz balu karnawałowym. Wydarzenie uświetni koncert Anny Wyszkoni. W programie świetna zabawa oraz szereg muzycznych, ale i tanecznych atrakcji! O niezapomnianą atmosferę zadba zespół Capri New Beat!

Podczas balu wręczone zostaną nagrody Włócznie Jaćwingów. Już dziś możemy zdradzić, że będzie ich 7. W ubiegłym tygodniu kapituła składająca się z laureatów nagrody z dwóch poprzednich edycji wybrała wspólnie z Prezydentem Suwałk kolejne osoby i organizacje, które otrzymają „suwalskiego Oscara”.


Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Pochodzący z niej utwór “Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat. Każdy koncert Anny Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: “”, “Biegnij przed siebie”, “Wiem, że jesteś tam”, “Z ciszą pośród czterech ścian”, “Zapytaj mnie o to kochany”, “W całość ułożysz mnie” , “Oczy szeroko zamknięte” i wiele innych. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

 


Organizatorzy

 


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej, używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości i złożenia pracownikowi obsługi sali obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.

Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

W przypadku wprowadzenia zmian w przepisach, które uniemożliwią organizację balu w wyznaczonym terminie organizator zwróci wpłacone pieniądze uczestnikom wydarzenia.

Kategoria: Archiwum