Wspomnień Czar porwie do tańca razem z Piaf, Santor i Sośnicką

Wieczorek taneczny z zespołem WSPOMNIEŃ CZAR
Środa, 30.08.2017, godz. 17:00
restauracji Fresco, ul. ks. Zawadzkiego 7

Świetna zabawa przy znanych i lubianych piosenkach. W repertuarze utwory  Edith Piaf, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej, Reny Rolskiej, Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Kurtycza. Będzie okazja nie tylko posłuchać, ale też potańczyć.

wstęp wolny

Warsztaty, wycieczki w ciekawe kulturowo miejsca, spektakle, koncerty i potańcówki – to główne punkty tegorocznych Śród Seniora. Zapraszamy seniorów, ale nie tylko, do wspólnego spędzania czasu oraz rozwijania pasji i zainteresowań zapraszamy. Program na 2017 rok >>


Patroni medialni cyklu:

dwutygodnik nowiny suwalskie
suwalkiinfo_logo  suwalki24 radio5

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne odsłonę cyklu Środy Seniora. Tym razem zachęcamy do udziału w dobrej zabawie przy muzyce. W czasie potańcówki przypomnimy przechowywane w pamięci i sercu piosenki sprzed lat. Ci, którzy będą musieli trochę odpocząć od parkietu, będą mogli wziąć udział w loterii fantowej, aukcji unikalnych pamiątek lub po prostu porozmawiać przy kawie lub winie.

Zagra zespół Wspomnień Czar ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów „Rozłogi”. Jego opiekunem jest instruktor muzyki w Suwalskim Ośrodku Kultury, wieloletni pedagog i muzyk Tomasz Kierejsza.
 

 

Kategoria: Archiwum