Wybuchowy duet Poniedzielski-Podsiadło

Określenie “mieszanka wybuchowa” tylko pozornie nie pasuje do duetu Andrzej Poniedzielski – Dawid Podsiadło. A jednak ich wspólne koncerty jak magnes przyciągają wyjątkowym humorem, charyzmą i inteligencją, a nawet… unikalnymi głosami obu panów.

Koncert MY WAY
Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło
Sobota, 16.04.2016, godz. 19:00
Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 90/80/70 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu | impresariat zewnętrzny

Wyjątkowy koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego z udziałem Dawida Podsiadło. W koncercie dużo humoru, inteligentnej satyry, świetna muzyka, piosenki śpiewane solo i w duecie. Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem “łagodnego”.

Teksty Andrzeja Poniedzielskiego , a także on sam, ze swoistym, urokliwym sposobem bycia na scenie, pozwalają na zatrzymanie się w pędzie codzienności i przypomnienie sobie o poezji życia, marzeniach, tęsknotach i miłości.

Dawid Podsiadło – jeden z najciekawszych i najbardziej utalentowanych wykonawców młodego pokolenia. Niezwykły głos i niezwykła inteligencja. Osobowość sceniczna.

Artyści, o których mówi się, że są scenicznymi bliźniakami, że jeden jest kopią drugiego, że są tacy sami od stóp po koniec najbardziej sterczącego kosmyka włosów. Co wynika z połączenia takich dwóch osobowości? Najlepiej przekonać się osobiście.

podsiadlo-poniedzielski_plakat_3-page-001

Kategoria: Archiwum