Zajęcia aerobowe z elementami tańca

Od 7 września ruszają zajęcia aerobowe z elementami tańca! W zdrowym ciele zdrowy duch! Być fit to stosować zrównoważoną dietę, zapewniać organizmowi niezbędną dawkę ruchu i lubić siebie. Zajęcia proponowane przez Suwalski Ośrodek Kultury pomogą zwiększyć poziom energii, poczucie pewności siebie i zadowolenia.

Od 7 września ruszają zajęcia aerobowe z elementami tańca! 

Instruktor: Ewa Niedźwiecka
W programie:  style tańca: funky, jazz, modern-jazz, new-style, hip-hop i… nie tylko!
Kontakt: +48 875638510, ewa.niedzwiecka@soksuwalki.eu

Zajęcia we wtorki i czwartki, godz. 18.30-19.30, sala 2.15 SOK, ul. Jana Pawła II 5

Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 40 złotych. Liczba miejsc w grupie ograniczona.

Wpłaty za zajęcia prosimy regulować wyłącznie w kasie SOK lub na konto SOK nr 22 1240 5211 1111 0010 8508 6721 (w tytule: nazwisko uczestnika oraz nazwisko instruktora prowadzącego zajęcia)


 

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Muzyka i taniec, Nabór