Zajęcia edukacyjne w Starej Łaźni

Galeria Sztuki Stara Łaźnia zaprasza na kreatywne zajęcia artystyczne dla grup zorganizowanych. Przestrzeń galerii otworzy przed uczestnikami spotkań drzwi do świata sztuki – dzieł znakomitych polskich artystów: Andrzeja Strumiłły i Roberta Sosnowskiego. Ponadto w wachlarzu przygotowanych zajęć warsztaty inspirowane fauną i florą Czarnej Hańczy oraz jej urokliwej okolicy.

GS Stara Łaźnia, ul. A. Wajdy 3

wstęp wolny | zajęcia dla grup zorganizowanych
rezerwacje: tel.
875173118 | Pobierz ofertę >>
________________________________________

zajęcia kierowane są do dzieci i młodzieży w każdym wieku

zamów transport door-to-door >>

Galeria Sztuki Stara Łaźnia zaprasza na kreatywne zajęcia artystyczne dla grup zorganizowanych. Przestrzeń galerii otworzy przed uczestnikami warsztatów drzwi do świata sztuki – wspaniałych dzieł znakomitych polskich artystów, takich jak Andrzej Strumiłło czy Robert Sosnowski. Oprócz zwiedzania aktualnych wystaw, młodzi adepci sztuki będą mieli możliwość wziąć udział w wybranych zajęciach inspirowanych eksponowanymi aktualnie dziełami. W najbliższym czasie odbędą się warsztaty artystyczne poświęcone wystawie “NO TIME” Roberta Sosnowskiego. Podczas zajęć dzieci będą analizować pojęcie czasu, dowiedzą się jak mierzyć czas i co nam do tego służy. Czy czas można zwolnić, przyspieszyć lub zatrzymać? Na te pytania poszukamy odpowiedzi! Przy pomocy kamieni i farb stworzymy swoje własne zegarki, które wskażą nam ulubioną godzinę.

Ponadto, w wachlarzu twórczych zajęć znajdziecie warsztaty inspirowane fauną i florą Czarnej Hańczy oraz jej urokliwej okolicy. Nie zabraknie również zajęć okolicznościowych, takich jak “Kartka Świąteczna”, “Choinka z papieru”.

Zajęcia mają na celu rozbudzać dziecięcą wyobraźnię oraz otwierać najmłodszych na sztukę. Podczas spotkań w Galerii Sztuki Stara Łaźnia dowiecie się jak interpretować dzieła sztuki, a co więcej, sami stworzycie własne prace artystyczne! 

ZAJĘCIA CAŁOROCZNE (godzinny warsztat, któremu towarzyszy prezentacja multimedialna przybliżająca temat zajęć)

 • Gdyby kamienie były żywe 
  Zajęcia dostępne od 25.10.2021 r.
  Zajęcia prowadzi: Alina Chmielewska
 • Jestem rybką w Czarnej Hańczy
  Zajęcia dostępne od 25.10.2021 r.
  Zajęcia prowadzi: Alina Chmielewska
 • Twarze dzieci

  Zajęcia prowadzi: Alina Chmielewska
 • Kolorowe ogrody
  Zajęcia prowadzi: Alina Chmielewska
 • Wesoła mandala
  Zajęcia prowadzi: Izabela Giczewska

ZAJĘCIA CZASOWE

 • Kreatywne zwiedzanie
  Zajęcia dostępne od 25.10.2021 r.
  Zajęcia prowadzi: Alina Chmielewska
 • Czas wokół nas!
  Warsztaty artystyczne w ramach wystawy NO TIME Roberta Sosnowskiego
  Zajęcia prowadzi: Alina Chmielewska

ZAJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

 • Kartka Świąteczna
 • Choinka z papieru
 • Kurka Wielkanocna
 • Laurka na Dzień Mamy

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Edukacja