Zapraszamy do pracowni artystycznych SOK Noniewicza 71

Po kompleksowym remoncie siedziba SOK w zabytkowym centrum miasta zyskała nowe oblicze. Jak wyglądają i co oferują nowe pracownie artystyczne, warto przekonać się osobiście, poznać instruktorów oraz zapisać się na zajęcia. Zapraszamy również na marcowe spotkania i koncerty.

Niedziela, 1.03.2020, godz. 11.00-17.00
SOK, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

Przewodnikami po zrewitalizowanej przestrzeni SOK przy T. Noniewicza 71 będą instruktorzy, gospodarze pracowni artystycznych: artysta plastyk Halina Mackiewicz – instruktor Pracowni Plastycznej Centrum, etnograf Magdalena Zielińska – instruktor Pracowni Dziedzictwa Kulturowego, artysta plastyk Olga Wielogórska – instruktor Pracowni Ceramiki, muzyk Tomasz Kierejsza – instruktor Pracowni Muzycznej oraz Grażyna Filipowicz-Karp – instruktor Pracowni Teatralnej Lustro. 

Jestem przekonana, że SOK Noniewicza 71 stanie się miejscem, w którym suwalczanie będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, miejscem spotkań pokoleń, budowania więzi sąsiedzkich i integracji społecznej. – mówi Alicja Andrulewicz, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury. – Zachęcam również do korzystania z oferty edukacyjnej oraz działań artystycznych, które zaplanowaliśmy w marcu.

W marcowym repertuarze SOK Noniewicza 71 każdy znajdzie coś dla siebie – w planie są zarówno spotkania i warsztaty, jak i koncerty oraz spektakle. Warto pamiętać, że wstęp na wszystkie wydarzenia przy Noniewicza 71 jest nieodpłatny.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Dla dzieci