Zatańcz w Studiu Tańca RADOŚĆ

Studio Tańca RADOŚĆ działające w Suwalskim Ośrodku Kultury zaprasza dzieci – chłopców i dziewczynki w wieku 4-8 lat – na przesłuchania do zespołu. W programie zajęć prowadzonych przez Irynę Popovą: podstawy tańca, taniec klasyczny i nowoczesny oraz akrobatyka oraz… występy w widowiskowych SOK-owych produkcjach.

Piątek, 28.09.2018, godz. 15.00-19.00
sala 2.13, II piętro, ul. Jana Pawła II 5

Nabór do Studia Tańca Radość
Dla kogo
: chłopcy i dziewczęta w wieku 4-8 lat
Kiedy: piątek, 28.09.2018, godz. 15.00-19.00
Gdzie: sala 2.13 (II piętro), SOK, ul. Jana Pawła II 5

Zajęcia prowadzi Iryna Popova, znakomity pedagog i uznany choreograf  z Doniecka, założycielka oraz instruktor uznanego i obsypanego nagrodami zespołu dziecięco-młodzieżowego „Radość” z Ukrainy (wielokrotny zdobywca Grand Prix oraz Złotych Muszelek Wigier na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”). W tym roku podbili grecki Festiwal NEOS MARMARAS k/ Salonik, skąd przywieźli nagrodę za I miejsce, najlepsze kostiumy, dla solisty, solistki oraz nagrodę publiczności.

Jest autorką pobudzających wyobraźnię adaptacji „Królowej Śniegu” , „Alicji w krainie czarów” oraz widowiskowych “Zuzi i przyjaciół” które mieliśmy okazję podziwiać w ostatnich trzech sezonach. Kto wie, być może uczestnicy zajęć Studia Tańca RADOŚĆ wystąpią w nowym projekcie SOK? 

Kategoria: Archiwum