TANIEC

taniecglowne

Taniec to naturalny element ekspresji, pozwala na rozładowanie energii, kształtuje prawidłową sylwetkę. Rozbudza wrażliwości na muzykę, kształci poczucie rytmu, rozwija koordynację ruchową i zapewnia dobrą sylwetkę. Zajęcia taneczne uczą pracy w zespole, wspólnej odpowiedzialności oraz tworzą społeczność, którą łączy wspólna pasja – taniec. Można uprawiać go mając 10 lat i cieszyć się nim nadal mając lat 90. Choć wymaga twardego stąpania po ziemi, czasem pozwala unieść się nieco powyżej jej poziomu.


STUDIO TAŃCA DOTYK
W programie: style tańca: funky, jazz, modern-jazz, new-style, hip-hop i… nie tylko
Instruktor: Ewa Niedźwiecka

STUDIO TAŃCA DOTYK NIE PROWADZI NABORU NA ROK 2022/2023


STUDIO DANCE ACADEMY
W programie: zajęcia taneczne w stylu: modern-jazz-show dance, spektakle teatru tańca, widowiska teatralno-muzyczne
Instruktor: Mihail Nikolov

Studio tańca prowadzi Mihail Nikolov, twórca wielu spektakli, teledysków i choreografii festiwalowych w Polsce i zagranicą. Style dominujące w Studio Dance Academy to taniec współczesny, liryk jazz, jazz Broadway i taniec klasyczny.
Jeśli chcesz być częścią wspaniałego zespołu, który tworzą niezwykli ludzie, uczestniczyć w festiwalach, poznać uczucie adrenaliny przed występami zapraszamy!
Zapisy możliwe również pod nr telefonu: 797 117 371

Informujemy, że nabór do grup Studia Dance Academy został zakończony.

NOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ WKRÓTCE!


STUDIO TAŃCA RADOŚĆ
W programie: podstawy tańca, taniec nowoczesny i klasyczny, akrobatyka, widowiska oraz spektakle taneczno-teatralne
Instruktor:
Iryna Popova

Studio Tańca Radość z Suwalski Ośrodek Kultury, laureat międzynarodowych konkursów i festiwali w Polsce oraz za granicą, ogłasza nabór dzieci w wieku 4-8 lat. Na zajęciach dzieci poznają zasady tańca klasycznego, nowoczesnego oraz akrobatyki. Uczestnicy zajęć będą mogli pokazać swoje umiejętności na dużej scenie podczas spektakli tanecznych oraz w konkursach i na festiwalach.

NOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ!


ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA SUWALSZCZYZNA I DZIECI SUWALSZCZYZNY 
W programie: prezentacje programów tanecznych – widowiska taneczno-teatralne, nauka tańców regionalnych, narodowych, historycznych i europejskich (kroki podstawowe, tańce w parze, układy); zajęcia wokalne. Cztery grupy wiekowe!
Instruktor: Robert Śliżewski

NABÓR DO ZESPOŁU>>